czwartek, 28 stycznia 2016

kolejne linki na styczeń

 

Dokładnie dzisiaj mija drugi rok, od dnia, kiedy po raz pierwszy wrzuciłam na bloga linki do poczytania, poklikania i pozachwycania się. Od tego czasu tak naprawdę zmieniło się tak wiele, że jedyne, co pozostało stałą to to miejsce.
Już drugi raz styczniowo Was zapraszam do sięgnięcia po to, co Wam przygotowałam. Zaparzcie sobie dobrą herbatę i odpocznijcie choć przez chwilę - myślę, że będzie warto.

1) Na początek coś przyjemnego - 36 pytań, dzięki którym można się w kimś zakochać. Może to trochę banalne, może nie wszystkich przekona, ale piękne jest jak wspaniale dzięki nim można zbudować wartościową rozmowę.

2) Trochę biologii w przeprzyjemnej formie, a na dodatek bardzo ciekawej - jak nasze ciało zdradza emocje? Dlaczego akurat policzki się rumienią, a dłonie pocą?

3) Nie wiem jak Wy, ale ja w komunikacji miejskiej spędzam każdego dnia naprawdę dużo czasu i temat, który porusza w swoim artykule Szymon, jest mi dobrze znany. Bo rzecz się ma o autobusowych rozmowach (nie)kontrolowanych.

4) Trochę wzruszająco - co robi tata, kiedy dzieci idą spać? 

5) Niesamowicie wartościowa i ciekawa rozmowa z Red Lipstick Monster, czyli Ewą Grzelakowską-Kostoglu - naprawdę warto poświęcić jej chwilę!  

6) Na początku stycznia większość ludzi tworzy plany, postanowienia i nowe marzenia. Tymczasem jak się okazuje, te najczęściej wymieniane pragnienia... wcale nie są takie trudne do wcielenia w życie. Wystarczy tylko chcieć! I właśnie o tym jak to zrobić przeczytacie w Manufakturze Radości

7) Jak zwykle rewelacyjny i bezkonkurencyjny Konrad Kruczkowski o tym, ile kosztuje życiowy frajer i dlaczego warto nim być. To najlepszy i najbardziej wartościowy tekst w tym zestawieniu, więc jeśli masz przeczytać tylko jeden, to wybierz właśnie ten. 

8) Dobry fryzjer to coś, co warto znać i czym warto się chwalić. No, po prostu skarb. Jak go poznać? Zobacz 8 cech, które musi posiadać! (bo zmiana życia zaczyna się od zmiany fryzury)

9) Kończy się styczeń, a jak tam wasze noworoczne postanowienia? Czy jeszcze istnieją? Jeśli wymówki to wasz wróg, dowiedzcie się jak w końcu dobrze i skutecznie się zmotywować!

10) Mój tekst, taki jak kiedyś - dlaczego warto się spotkać? 

11) I wisienka na torcie - tegoroczny ranking najbardziej wpływowych polskich blogerów - znaleźliście tam swoje typy?

Pozostaje mi już tylko życzyć udanej lektury i pięknego weekendu - uśmiechajcie się wiele i nie zapominajcie jakie z was wielkie cudy!

4 komentarze:

  1. Zerknę na ranking, "wpływowi" mają dobre teksty zazwyczaj :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uu, nowy ranking blogerów! <3 Jakoś mi to umknęło, dzięki za linki. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za polecenie. Dużo dobrego!

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad :D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...